Súprava 4 pohárov z krištáľového skla Nachtmann Noblesse Goblet Small, 230 ml

Ako už názov kolekcie Noblesse napovedá, tu nájdete riad z krištáľového skla, ktorý svojím dizajnom pôsobí úplne noblesne a šarmantne.... viac informácií »
Súprava 4 pohárov z krištáľového skla Nachtmann Noblesse Goblet Small
Značka: Nachtmann
34,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Ako už názov kolekcie Noblesse napovedá, tu nájdete riad z krištáľového skla, ktorý svojím dizajnom pôsobí úplne noblesne a šarmantne....

Ako už názov kolekcie Noblesse napovedá, tu nájdete riad z krištáľového skla, ktorý svojím dizajnom pôsobí úplne noblesne a šarmantne.

Kombinujte medzi sebou nápadité taniere, poháre či podnosy pre vytvorenie nezameniteľného nádychu luxusu.

Nachtmann je nemecká skláreň, ktorá svoje počiatky datuje až do roku 1834. Už v tej dobe sa sústredila na sklenené výrobky, ktoré majú svoju vysokú estetickú aj remeselnú hodnotu. A zároveň sú natoľko praktické, že ich môžete používať vo svojej domácnosti.

Nejde tak len o dizajnový kus, ktorý priam vyzýva k vystaveniu za sklá vitríny. Ide o sklenený luxus, ktorý môžete mať dennodenne v ruke a užívať si jeho blízku prítomnosť.
Akčný produkt možno zakúpiť priamo na webe v obľúbenej rubrike poháre a poháriky! Mrknite na kvalitné produkty z tejto populárnej kategórie za mimoriadne nízku cenu! Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte sa, máme toho viac. Preskúmajte u nás ďalšie vybrané produkty od výrobcu Nachtmann. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Nachtmann ponúka špičkový tovar.

Veľmi jedinečný tovar Súprava 4 pohárov z krištáľového skla Nachtmann Noblesse od známej značky Nachtmann nájdete zrovna v akcii! Cenovo vychádza na 34,90 EUR.