Súprava 4 látkových obrúskov s prímesou ľanu Really Nice Things Cool Grey, 43 x 43 cm

Papierovým obrúskom už odzvonilo! Teraz je čas privítať na stole nových fešákov, ktorí vás svojím spracovaním a ľanovým materiálom dostanú do... viac informácií »
Súprava 4 látkových obrúskov s prímesou ľanu Really Nice Things Cool Grey
Papierovým obrúskom už odzvonilo! Teraz je čas privítať na stole nových fešákov, ktorí vás svojím spracovaním a ľanovým materiálom dostanú do...

Papierovým obrúskom už odzvonilo! Teraz je čas privítať na stole nových fešákov, ktorí vás svojím spracovaním a ľanovým materiálom dostanú do kolien. Ak ste fanúšikmi udržateľnosti a recyklácie, kúpte si látkové obrúsky, ktoré po každom jedle jednoducho vyperiete a môžete ich používať stále dookola. Dajte s nami zbytočnému plytvaniu stopku!
Veľmi obľúbený tovar dá sa zaobstarať bezstarostne tu na našom webe v známej rubrike kuchynský textil. Preskúmajte ešte podobné kúsky z tejto populárnej kategórie z pohodlia domova.

Tento kvalitný kus Súprava 4 látkových obrúskov s prímesou ľanu Really od známeho dodávateľa Really Nice Things je možné zaobstarať aktuálne v našej ponuke extra so zľavou! Teraz za akčnú cenu 29,90 EUR.