Súprava 4 hnedých kovových stoličiek s podrúčkami Ezeis Alicante

Kreslo, ktoré môžete ľahko zladiť so záhradným nábytkom, ako aj s interiérom alebo terasou. Toto je Alicante od Ezeis. V tejto súprave nájdete... viac informácií »
Súprava 4 hnedých kovových stoličiek s podrúčkami Ezeis Alicante
Značka: Ezeis
1 011 EUR1 190 EUR Zľava -15%
Kúpiť v e-shope »
Kreslo, ktoré môžete ľahko zladiť so záhradným nábytkom, ako aj s interiérom alebo terasou. Toto je Alicante od Ezeis. V tejto súprave nájdete...

Kreslo, ktoré môžete ľahko zladiť so záhradným nábytkom, ako aj s interiérom alebo terasou. Toto je Alicante od Ezeis. V tejto súprave nájdete štyri. Sú vyrobené z bezšvových hliníkových plechov s povrchovou úpravou práškovou farbou. Sú navrhnuté tak, aby odolávali UV žiareniu, vode a korózii. Stoličky sú stohovateľné, vďaka čomu sa veľmi ľahko skladujú. Spĺňajú bezpečnostné normy Európskej únie a sú odolné proti poveternostným vplyvom a každodennému používaniu.
Veľmi jedinečný kus môžete kúpiť okrem iného tu a teraz na našom webe v kategórii záhradné stoličky. Zaobstarajte si akčné produkty vo spomínanej sekcii za neuveriteľne výhodnú cenu!

Často vyhľadávaný tovar Súprava 4 hnedých kovových stoličiek s podrúčkami Ezeis Alicante od známeho dodávateľa Ezeis môžete zaobstarať momentálne na webe stále výhodne. Ponuky už od 1 011 EUR.