Súprava 4 detských príborov z antikoro ocele WMF Zoo

Vezmite svoje detičky na gastronomickú cestu do fantázie. S príbormi s detskými motívmi z antikoro ocele od značky WMF sa aj z nenávidenej brokolice... viac informácií »
Súprava 4 detských príborov z antikoro ocele WMF Zoo
Značka: WMF
22,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Vezmite svoje detičky na gastronomickú cestu do fantázie. S príbormi s detskými motívmi z antikoro ocele od značky WMF sa aj z nenávidenej brokolice...

Vezmite svoje detičky na gastronomickú cestu do fantázie.

S príbormi s detskými motívmi z antikoro ocele od značky WMF sa aj z nenávidenej brokolice stane skvelá spoločnosť a celý obed sa bude niesť v zábavnom duchu. A vďaka ľahkej údržbe ich stačí len hodiť do umývačky a máte pripravené na ďalšie dobrodružstvo.

S WMF si domov prinášate tú najvyššiu kvalitu:
✓ Nemecká precíznosť a najmodernejšie technológie.
✓ Značka WMF pre nás vyrába už viac ako 160 rokov.
✓ Vyrába riad a kuchynské spotrebiče z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktoré sa často dedia z generácie na generáciu.
✓ Značka myslí aj na jednoduchú starostlivosť a údržbu, a tak sa snaží, aby väčšina produktov mohla aspoň čiastočne do umývačky riadu.
✓ Ich aktikoro hrnce sú slávne po celom svete. Milujú ich svetoznámi kuchári i amatérski nadšenci. Podarený produkt Súprava 4 detských príborov z antikoro ocele WMF Zoo môžete kúpiť priamo tu u nás v kategórii detské príbory. Teraz môžete nájsť akčné výrobky z našej rubriky jednoducho online! V očiach zákazníkov popupárna značka WMF poskytuje pre svojich zákazníkov kvalitný tovar.

Často vyhľadávaný výrobok Súprava 4 detských príborov z antikoro ocele od spoločnosti WMF máte možnosť dostať tu teraz práve extra so zľavou. Teraz môžete mať za 22,90 EUR.