Súprava 4 bavlnených plienok T-TOMI Night Foxes, 76 x 76 cm

Látkové plienky T-TOMI sú ekologickou alternatívou jednorazových plienok. Môžete ich použiť na prebaľovanie dieťaťa, ale majú aj mnoho ďalších... viac informácií »
Súprava 4 bavlnených plienok T-TOMI Night Foxes
Značka: T-TOMI
14 EUR
Kúpiť v e-shope »
Látkové plienky T-TOMI sú ekologickou alternatívou jednorazových plienok. Môžete ich použiť na prebaľovanie dieťaťa, ale majú aj mnoho ďalších...

Látkové plienky T-TOMI sú ekologickou alternatívou jednorazových plienok. Môžete ich použiť na prebaľovanie dieťaťa, ale majú aj mnoho ďalších využití – ako zavinovačka, ľahká letná deka alebo na prikrytie kočíka.

Súprava obsahuje 4 štvorcové bohato zdobené diely, ktoré sú vyrobené z bavlny. Vďaka tomu sú šetrné k citlivej pokožke, mimoriadne savé a priedušné.
Veľmi žiadaný produkt Súprava 4 bavlnených plienok T-TOMI Night Foxes, 76 x 76 cm možno nakúpiť aktuálne tu a teraz na našich stránkach v kategórii detský textil. Vyhľadajte si ešte ďalšie produkty z tejto populárnej sekcie za super cenu! Vehlasná značka T-TOMI môže ponúknuť skvelý sortiment Nebojte, v ponuke toho máme viac, preskúmajte u nás tiež viac kúskov od značky T-TOMI. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a lacný produkt Súprava 4 bavlnených plienok T-TOMI Night Foxes, 76 x 76 cm od obľúbenej značky T-TOMI jednoducho zaobstaráte tady za úplne najnižšiu cenu. Práve teraz za 14 EUR.