Súprava 3 uterákov Madre Selva Tierra Bella

Robia vám radosť exotické vzory a výrazné farby? Tak to budú doplnky a dekorácie značky Made Selva tým pravým pre vás. Ich kúsky potešia každého... viac informácií »
Súprava 3 uterákov Madre Selva Tierra Bella
Značka: Madre Selva
76,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Robia vám radosť exotické vzory a výrazné farby? Tak to budú doplnky a dekorácie značky Made Selva tým pravým pre vás. Ich kúsky potešia každého...

Robia vám radosť exotické vzory a výrazné farby? Tak to budú doplnky a dekorácie značky Made Selva tým pravým pre vás. Ich kúsky potešia každého milovníka tropických destinácií.

Predná strana je vyrobená zo 100% bavlny, zadná strana naopak zo 100% polyesteru.Tento skvelý produkt Súprava 3 uterákov Madre Selva Tierra Bella možno zaobstarať aktuálne tu a teraz na našich stránkach zaradený v rubrike kúpeľňový textil. Pozrite sa na skvelé výrobky z tejto známej kategórie na pár kliknutí. To nie je všetko, náš sortiment je ale široký! Mrknite na ďalšie skvelé kúsky od dodávateľa Madre Selva. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a veľmi žiadaný výrobok Súprava 3 uterákov Madre Selva od výrobcu s dobrým menom Madre Selva ľahko môžete zohnať bezpečne online za najnižšiu cenu! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 76,90 EUR.