Súprava 3 látkových plienok T-TOMI Spirales, 70 x 70 cm

Látkové plienky T-TOMI sú ekologickou alternatívou jednorazových plienok. Môžete ich použiť na prebaľovanie dieťaťa, ale majú aj mnoho ďalších... viac informácií »
Súprava 3 látkových plienok T-TOMI Spirales
Značka: T-TOMI
15 EUR
Kúpiť v e-shope »
Látkové plienky T-TOMI sú ekologickou alternatívou jednorazových plienok. Môžete ich použiť na prebaľovanie dieťaťa, ale majú aj mnoho ďalších...

Látkové plienky T-TOMI sú ekologickou alternatívou jednorazových plienok. Môžete ich použiť na prebaľovanie dieťaťa, ale majú aj mnoho ďalších využití – ako zavinovačka, ľahká letná deka alebo na prikrytie kočíka.

Súprava obsahuje 3 štvorcové kusy, ktoré sú vyrobené zo zmesi bambusovej viskózy (70 %) a bavlny (30 %). Vďaka tomu sú šetrné k citlivej pokožke, mimoriadne savé a priedušné.
Zaujímavý tovar získate ešte tu u nás v populárnej kateogrii detský textil. Teraz si môžete zaobstarať podobné produkty z tejto populárnej rubriky za skvelú cenu. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov T-TOMI vyrába top tovar Nové kúsky každý deň! Treba hľadáte niečo iné, naša ponuka je široká. U nás nájdete viac výrobkov od výrobcu T-TOMI. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento skvelý produkt Súprava 3 látkových plienok T-TOMI Spirales, 70 x 70 cm od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou T-TOMI môžete pohodlne kúpiť online naozaj lacno. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 15 EUR.