Súprava 3 čierných dóz na potraviny Rosti Mepal Maxi

Odolné plastové nádoby od spoločnosti Rosti Mepal ocení každá dobrá gazdinka v domácnosti. Nielenže udržia ingrediencie dlhšie čerstvé, ale sú... viac informácií »
Súprava 3 čierných dóz na potraviny Rosti Mepal Maxi
Značka: Rosti Mepal
54,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Odolné plastové nádoby od spoločnosti Rosti Mepal ocení každá dobrá gazdinka v domácnosti. Nielenže udržia ingrediencie dlhšie čerstvé, ale sú...

Odolné plastové nádoby od spoločnosti Rosti Mepal ocení každá dobrá gazdinka v domácnosti. Nielenže udržia ingrediencie dlhšie čerstvé, ale sú tiež skvelé na uskladnenie zvyškov z večere. Bez obáv ich môžete vložiť aj do umývačky riadu a mikrovlnnej rúry.

Obsah súpravy:
– veľká nádoba – 24,9 x 19,8 x 10,4 cm, objem 3 l,
– stredná nádoba – 21,2 x 16,2 x 8,9 cm, objem 1,5 l,
– malá nádoba – 17,6 x 12,6 x 7,5 cm, objem 750 ml.
Super produkt Súprava 3 čierných dóz na potraviny Rosti Mepal Maxi nájdete jednoducho na webe v obľúbenej rubrike krabičky na jedlo! Teraz nájdete výnimočné výrobky v spomínanej kategórii za outletovú cenu! Predný výrobca Rosti Mepal má k dispozícii špičkový sortiment. Možno hľadáte niečo iné, u nás vám ponúkneme viac! Mrknite na viac kúskov značky Rosti Mepal. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Lacný kus Súprava 3 čierných dóz od dodávateľa s dlhou históriou Rosti Mepal možno získať momentálne trvalo výhodne. Teraz zaobstaráte len za 54,90 EUR.