Súprava 2 tmavočervených kvetináčov Hübsch Palerro

Kvety a rastliny vôbec sú skvelým spôsobom, ako si nenásilne skrášliť interiér. Chce to ale dizajnový kvetináč, čo poviete? Siahnite po tejto sade... viac informácií »
Súprava 2 tmavočervených kvetináčov Hübsch Palerro
Značka: Hübsch
249 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kvety a rastliny vôbec sú skvelým spôsobom, ako si nenásilne skrášliť interiér. Chce to ale dizajnový kvetináč, čo poviete? Siahnite po tejto sade...

Kvety a rastliny vôbec sú skvelým spôsobom, ako si nenásilne skrášliť interiér. Chce to ale dizajnový kvetináč, čo poviete? Siahnite po tejto sade od dánskej značky Hübsch, ktorá obsahuje dva zaujímavé kvetináče. Sú úplne ideálne do moderne riešených interiérov, predovšetkým v scandi či industriálnom štýle.

Rozmery: ø 25 x 26 cm, ø 30 x 31 cm

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť. Kvalitný produkt môžete zaobstarať okrem iného u nás umiestnený v sekcii kvetináče! Vyberte si ešte ostatné kúsky z tejto populárnej rubriky za outletovú cenu. U zákazníkov obľúbený výrobca Hübsch dlhodobo predáva vynikajúci sortiment. Samozrejme, že to nie je všetko, nebojte sa, máme toho viac! U nás v ponuke nájdete viac kúskov od značky Hübsch. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Úplne jedinečný tovar Súprava 2 tmavočervených kvetináčov Hübsch Palerro od skvelej a známej značky Hübsch získate u nás teraz za výpredajovú cenu. Vo skvelej akcii za 249 EUR.