Súprava 2 textilných obalov na kvetináč Madre Selva La Route des Monsters

Vykúzlite si doma atmosféru ako so slnkom zaliateho Mexika. Značka Madre Selva v sebe spája farebnosť, výrazné vzory a prírodné materiály.... viac informácií »
Súprava 2 textilných obalov na kvetináč Madre Selva La Route des Monsters
Značka: Madre Selva
31,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Vykúzlite si doma atmosféru ako so slnkom zaliateho Mexika. Značka Madre Selva v sebe spája farebnosť, výrazné vzory a prírodné materiály....

Vykúzlite si doma atmosféru ako so slnkom zaliateho Mexika. Značka Madre Selva v sebe spája farebnosť, výrazné vzory a prírodné materiály.

Prichádza tak s doplnkami a dekoráciami, ktoré urobia radosť každému milovníkovi tropických destinácií.

Rozmery kvetináčov: a) ⌀ 19 cm, výška: 22 cm b) ⌀ 27 cm, výška: 30 cm
Podarený produkt možno zakúpiť ešte tu a teraz na našom webe v rubrike kvetináče. Teraz si môžete vybrať nové výrobky v spomínanej rubrike za najlepšie ceny. Obľúbený dodávateľ Madre Selva pre svojich zákazníkov poskytuje prémiové výrobky Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme. U nás vám ponúkneme viac, U nás v ponuke totiž nájdete viac skvelého tovaru od dodávateľa Madre Selva. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Tento veľmi obľúbený tovar Súprava 2 textilných obalov na kvetináč Madre od dodávateľa so skvelou povesťou Madre Selva pohodlne zaobstaráte dnes za výpredajovú cenu! Na našej stránke za 31,90 EUR.