Súprava 2 sklenených krytov pre sporák Wenko Bistrot, 52 x 30 cm

Sklenený odsávač pár Wenko chráni varné dosky pred znečistením a dodá vašej kuchyni nový, neošúchaný vzhľad. Vďaka štyrom nastaviteľným... viac informácií »
Súprava 2 sklenených krytov pre sporák Wenko Bistrot
Značka: Wenko
34,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Sklenený odsávač pár Wenko chráni varné dosky pred znečistením a dodá vašej kuchyni nový, neošúchaný vzhľad. Vďaka štyrom nastaviteľným...

Sklenený odsávač pár Wenko chráni varné dosky pred znečistením a dodá vašej kuchyni nový, neošúchaný vzhľad. Vďaka štyrom nastaviteľným nohám (1,8 – 4,5 cm) sa hodí na všetky typy sporákov.

O značke:
S príslušenstvom od spoločnosti Wenko budete mať pocit, že väčšinu práce urobí za vás. Značka vie, že praktickí pomocníci sú základom jednoduchého čistenia.
Zľavový tovar Súprava 2 sklenených krytov pre sporák Wenko Bistrot, 52 x je na získanie tiež na webe zaradený v sekcii kryty na sporák. Mrknite na výnimočné produkty z tejto populárnej rubriky za extra cenu! Samozrejme, že to nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac. Preskúmajte u nás tiež ďalšie skvelé kúsky značky Wenko. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. V očiach zákazníkov popupárna značka Wenko predáva prvotriedny tovar A tu je dôkaz!

Neodolateľný kus Súprava 2 sklenených krytov pre sporák Wenko Bistrot, 52 od našej známej značky Wenko máte možnosť kúpiť si práve za neuveriteľne výhodnú cenu. Teraz si môžete kúpiť za 34,90 EUR.