Súprava 2 pohárov na koktaily z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova, 340 ml

Kolekcia Bossa Nova ponúka riad z krištáľového skla, ktorý sa stane ozdobou ako vášho jedálenského stola, tak aj vitríny. Kombinujte medzi sebou... viac informácií »
Súprava 2 pohárov na koktaily z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova
Kolekcia Bossa Nova ponúka riad z krištáľového skla, ktorý sa stane ozdobou ako vášho jedálenského stola, tak aj vitríny. Kombinujte medzi sebou...

Kolekcia Bossa Nova ponúka riad z krištáľového skla, ktorý sa stane ozdobou ako vášho jedálenského stola, tak aj vitríny. Kombinujte medzi sebou nápadité taniere, poháre či podnosy pre vytvorenie nezameniteľného nádychu luxusu.

Nachtmann je nemecká skláreň, ktorá svoje počiatky datuje až do roku 1834. Už v tej dobe sa sústredila na sklenené výrobky, ktoré majú svoju vysokú estetickú aj remeselnú hodnotu. A zároveň sú natoľko praktické, že ich môžete používať vo svojej domácnosti.

Nejde tak len o dizajnový kus, ktorý priam vyzýva k vystaveniu za sklá vitríny. Ide o sklenený luxus, ktorý môžete mať dennodenne v ruke a užívať si jeho blízku prítomnosť.Vysoko kvalitný tovar Súprava 2 pohárov na koktaily možno nakúpiť ešte na webe v známej rubrike poháre a poháriky. Mrknite na kvalitné produkty z tejto známej kategórie za najlepšie ceny! Dodávateľ Nachtmann pre svojich zákazníkov ponúka top výrobky. Ponuka platí do vypredania zásob! Samozrejme, že to nie je všetko, nebojte sa, máme toho pre vás viac! Máme však aj v ponuke ďalšie kvalitné produkty od výrobcu Nachtmann. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Zľavový produkt Súprava 2 pohárov na koktaily z krištáľového skla Nachtmann Bossa od známeho popredného výrobcu Nachtmann možno zohnať momentálne na našich stránkach za výpredajovú cenu. Akčná cena 39 EUR.