Súprava 2 námorníckymodrých uterákov a 2 osušiek zo 100 % bavlny Bonami Selection, 50 × 90 + 70 × 140 cm

Zoznámte sa s historicky prvým produktom Bonami Selection. Chceme pre vás len to najlepšie, a tak prichádzame s kolekciou vlastných uterákov, s ktorými... viac informácií »
Súprava 2 námorníckymodrých uterákov a 2 osušiek zo 100 % bavlny Bonami Selection
Zoznámte sa s historicky prvým produktom Bonami Selection. Chceme pre vás len to najlepšie, a tak prichádzame s kolekciou vlastných uterákov, s ktorými...

Zoznámte sa s historicky prvým produktom Bonami Selection. Chceme pre vás len to najlepšie, a tak prichádzame s kolekciou vlastných uterákov, s ktorými si môžete dopriať relaxáciu a odpočinok, aký si zaslúžite ♥

Zamilujte sa , rovnako ako my, do mäkučkých uterákov z tej najjemnejšie bavlny.

Bavlnené uteráky sú osvedčenou stálicou už od čias našich babičiek. Jemné uteráky a osušky Bonami Selection sú vyrobené z kvalitnej čistej bavlnenej priadze s gramážou 500 gr/m². Práve tá im dodáva savosť a jemnosť, ktoré si udržia aj pri opakovanom praní.

Dlhšie vlákna uterákov sú mimoriadne príjemné na dotyk, sú pevnejšie a môžu sa pochváliť dlhšou životnosťou.

Sada obsahuje 2 uteráky a 2 osušky

Ako sa správne starať o uteráky a osušky, aby vydržali čo najdlhšie?

• Prvé pranie
Pred prvým použitím uterák aspoň raz vyperte na 40 °C. Odporúčame používať skôr prací gél ako klasický prášok. Lepšie sa rozpustí a jeho zvyšky nezostanú medzi vláknami uteráka.

• Správne dávkovanie pracieho prášku/gélu
Menej je niekedy viac platí aj pri dávkovaní pracieho prostriedku. Jeho nadmerné množstvo by uteráku akurát uškodilo. Ak sa prostriedok správne nevyperie, uterák postupne stvrdne a tým stratí aj svoju hebkosť a savosť.

• Sušenie v sušičke
Sušenie odporúčame na jemný program. Uteráky sú potom krásne hebké a zároveň dostatočne chránené pred poškodením. Naopak sušeniu na radiátore by ste sa mali vyhnúť.

• Aviváž
Aviváž možno prenádherne vonia, ale pri jej použití sa vlákna ničia. Uteráky postupne strácajú svoju mäkkosť aj savosť, a preto jej použitie neodporúčame.Žiadaný produkt Súprava 2 námorníckymodrých uterákov a 2 osušiek zo môžete kúpiť pohodlne tu u nás v obľúbenej kategórii kúpeľňový textil. Pripravili sme podobné výrobky z tejto populárnej sekcie za výhodné peniaze! Možno ale hľadáte niečo iné, prichystali sme toho pre vás viac. Pozrite sa tiež na viac skvelých kúskov od značky Bonami Selection. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Tento výnimočný kus Súprava 2 námorníckymodrých uterákov a 2 osušiek od známeho popredného výrobcu Bonami Selection ľahko môžete zohnať práve dnes naozaj lacno! Ponuka od 32,90 EUR.