Súprava 2 matných nástenný antikoroch háčikov Wenko Maxi Round

Háčik nájde v kúpeľni veľa využitia, problém ale je, že sa nám často nechce kvôli každej skrutke bojovať s vŕtačkou. Adhezívne systém... viac informácií »
Súprava 2 matných nástenný antikoroch háčikov Wenko Maxi Round
Značka: Wenko
5,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Háčik nájde v kúpeľni veľa využitia, problém ale je, že sa nám často nechce kvôli každej skrutke bojovať s vŕtačkou. Adhezívne systém...

Háčik nájde v kúpeľni veľa využitia, problém ale je, že sa nám často nechce kvôli každej skrutke bojovať s vŕtačkou. Adhezívne systém Power-Loc bude spoľahlivo držať na dlaždiciach, betóne, skle, dreve i plastu. Ušetrí vám prácu s upevnením a vnesie poriadok aj do stiesnených priestorov.
Obľúbená značka Wenko dokáže z nudného upratovania urobiť zábavu. Jej praktickým kúskom nechýba šmrnc a nesklamú vás ani v záťažových situáciách.
Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Súprava 2 matných nástenný antikoroch háčikov Wenko Maxi Round môžete zaobstarať práve teraz u nás v rubrike háčiky! Vyberte si úplne nové produkty v spomínanej sekcii za výborné peniaze. Populárna značka v očiach zákazníkov Wenko vám môže poskytnúť top výrobky Nakupujte výhodný u nás.

Veľa žiadaný produkt Súprava 2 matných nástenný od skvelého výrobcu Wenko ľahko nájdete aktuálne na našej webovej stránke vo výpredajové akciu! V súčasnosti za cenu 5,99 EUR.