Súprava 2 keramických šálok Mij Sho-chu

Užite si čaj v japonskom štýle s partnerom či kamarátkou. MIJ (Made in Japan) je riad, ktorý len tak nikde neuvidíte. Dováža sa priamo z Japonska,... viac informácií »
Súprava 2 keramických šálok Mij Sho-chu
Značka: MIJ
75 EUR
Kúpiť v e-shope »
Užite si čaj v japonskom štýle s partnerom či kamarátkou. MIJ (Made in Japan) je riad, ktorý len tak nikde neuvidíte. Dováža sa priamo z Japonska,...

Užite si čaj v japonskom štýle s partnerom či kamarátkou.

MIJ (Made in Japan) je riad, ktorý len tak nikde neuvidíte. Dováža sa priamo z Japonska, je vyrobený z odolnej prírodnej keramiky a vďaka ručnej výrobe je každý kus originál. Neodmysliteľným bonusom je fakt, že neobsahuje kovy ani škodlivé farbivá. Farby zostávajú stále rovnako sýte a nehrozí ani ich odlupovanie.
Nový produkt Súprava 2 keramických šálok Mij Sho-chu dostanete v pohode tu na našom webe v obľúbenej rubrike čaj a káva! Nájdite si výnimočné výrobky z našej rubriky za outletovú cenu! Vehlasný dodávateľ MIJ môže ponúknuť prémiový tovar

Tento dizajnový výrobok Súprava 2 keramických šálok od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou MIJ jednoducho môžete nájsť zde teraz extra so zľavou. Teraz môžete získať za skvelú cenu 75 EUR.