Súprava 2 hnedých keramických závesných kvetináčov Umbra Trigg

Milujete rozmanité sukulenty, exotickú orchideu a svieže rastliny? Vystavte ich v originálnom kvetináči, ktorý je sám o sebe ozdobou! Tento kúsok od... viac informácií »
Súprava 2 hnedých keramických závesných kvetináčov Umbra Trigg
Značka: Umbra
39 EUR49 EUR Zľava -18%
Kúpiť v e-shope »
Milujete rozmanité sukulenty, exotickú orchideu a svieže rastliny? Vystavte ich v originálnom kvetináči, ktorý je sám o sebe ozdobou! Tento kúsok od...

Milujete rozmanité sukulenty, exotickú orchideu a svieže rastliny? Vystavte ich v originálnom kvetináči, ktorý je sám o sebe ozdobou! Tento kúsok od značky Umbra sa stane šperkom vašej súkromnej botanickej záhrady. Tento unikátny produkt Súprava 2 hnedých keramických závesných kvetináčov Umbra Trigg máte možnosť dostať taktiež tu u nás v obľúbenej rubrike kvetináče. Teraz môžete kúpiť obľúbené produkty z našej rubriky za najnižšiu cenu! Ale možno hľadáte niečo iné, u nás toho nájdete oveľa viac. Máme v ponuke však viac kvalitných produktov značky Umbra. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľmi žiadaný tovar Súprava 2 hnedých keramických závesných kvetináčov Umbra Trigg od značky s dlhou históriou Umbra ľahko môžete zohnať u nás právě za skvelú cenu. Akčná cena 39 EUR.