Súprava 2 bavlnených obliečok na vankúš Blanc Trip, 50 × 75 cm

Ak hľadáte ten správny vankúš, ktorý by sa hodil k všetkým ostatným doplnkom vo vašej spálni, potom je obliečka na vankúš od španielskej značky... viac informácií »
Súprava 2 bavlnených obliečok na vankúš Blanc Trip
Značka: Blanc
21 EUR
Kúpiť v e-shope »
Ak hľadáte ten správny vankúš, ktorý by sa hodil k všetkým ostatným doplnkom vo vašej spálni, potom je obliečka na vankúš od španielskej značky...

Ak hľadáte ten správny vankúš, ktorý by sa hodil k všetkým ostatným doplnkom vo vašej spálni, potom je obliečka na vankúš od španielskej značky Blanc tou najlepšou možnou voľbou.

Upúta svojimi štýlovými vzormi a kombináciou farieb vybraných s tým najväčším citom pre zladenosť. Obliečka je navyše vyrobená zo 100 % bavlny a vďaka tomu je veľmi príjemná na dotyk a jej údržba tak jednoduchá!

OBÁLKOVÉ ZAPÍNANIE
Obliečky s obálkovým typom zapínania sú doplnené o prehyb látky, ktorý je všitý do vnútornej časti obliečky. Toto vrecko teda stačí len pretiahnuť cez perinu či vankúš a máte hotovo.

Hlavnou výhodou tohto zapínania je práve veľmi jednoduchá manipulácia a rýchle prezliekanie paplónov a vankúšov. Vďaka absencii gombíkov a zipsov sa navyše počas prania nemusíte obávať ničenia bubna práčky.
Vynikajúci produkt Súprava 2 bavlnených obliečok na vankúš Blanc Trip, 50 × 75 ide získať práve tu na našom webe umiestnený v rubrike obliečky na vankúše! Teraz môžete získať zľavnené produkty v spomínanej kategórii za výborné peniaze. Prichystali sme toho pre vás viac, máme v ponuke však tiež viac produktov od značky Blanc. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Významný výrobca Blanc má v stále ponuke skvelé produkty.

Zaujímavý výrobok Súprava 2 bavlnených obliečok na vankúš Blanc Trip, 50 × 75 cm od kvalitného výrobcu Blanc je možné nakúpiť tu teraz práve za najnižšiu cenu. Práve teraz za skvelú cenu 21 EUR.