Súprava 10 samolepiek na podlahu Ambiance He×agons Rosamar, 20 × 18 cm

Skúste to vziať od podlahy a vyskúšajte nové vzory, ktoré vaše podlaha ešte nevidela. S tým vám pomôžu samolepky Ambiance. Ich aplikácia vám... viac informácií »
Súprava 10 samolepiek na podlahu Ambiance He×agons Rosamar
Značka: Ambiance
23,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Skúste to vziať od podlahy a vyskúšajte nové vzory, ktoré vaše podlaha ešte nevidela. S tým vám pomôžu samolepky Ambiance. Ich aplikácia vám...

Skúste to vziať od podlahy a vyskúšajte nové vzory, ktoré vaše podlaha ešte nevidela. S tým vám pomôžu samolepky Ambiance.

Ich aplikácia vám zaberie maximálne niekoľko desiatok minút. Môžete si byť istí, že najdlhšie bude trvať vymýšľanie toho, kde tieto krásne vzory umiestnite. Každá „kachlička“ je vyrezaná zvlášť, a preto si ich môžete ľubovoľne nakombinovať podľa svojho uváženia. Takže rozhodne u nikoho ďalšieho neuvidíte rovnakú zostavu.

Dobré vedieť:
– Nálepka sa skladá z vrstvy vinylu (0,1 mm) a laminátu (0,1 mm), takže bez problémov zvládne vodu, čistiace prostriedky a častejšiu námahu.
– Odoláva aj teplotám od -40 do 85 °C. Nie je však vhodný na priame napojenie na zdroj tepla, a preto nie je vhodný do miestností s podlahovým vykurovaním.
– Pri bežnom používaní vydrží približne 3 roky.
– Naneste na suchý, čistý a hladký povrch. Nálepka priľne, aj keď zakryje škáry podlahy. Pri lepení sa dá pohodlne premiestniť.
– Nálepka nezanecháva na podlahe žiadne zvyšky, ak sa odstráni do jedného mesiaca od aplikácie. Potom sa môžu objaviť stopy lepidla, ktoré sa však dajú ľahko odstrániť odstraňovačom lesku alebo horúcou vodou.Úplne jedinečný kus Súprava 10 samolepiek na podlahu Ambiance je k dostaniu okrem iného tu u nás v obľúbenej kategórii samolepky! Nájdite si ešte ďalšie kúsky z tejto známej sekcie za výborné peniaze! Ale to nie je koniec našej ponuky, máme toho viac. Pozrite sa tiež na ďalšie preverené produkty od značky Ambiance. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento lacný výrobok Súprava 10 samolepiek na podlahu Ambiance He×agons Rosamar, 20 × od skvelého výrobcu Ambiance pohodlne zoženiete práve teraz na našej webovej stránke za neuveriteľne nízku cenu. V súčasnosti za cenu 23,90 EUR.