Stropné svietidlo v zlatej farbe Markslöjd Rosendal Luxy, ø 48 cm

Pre milovníkov luxusu. Svietidlo s brúsenými krištáľmi premení váš byt v kráľovskú komnatu. Pri rozsvietení vrhá na stenu hravé tiene a hodí sa... viac informácií »
Stropné svietidlo v zlatej farbe Markslöjd Rosendal Luxy
Značka: Markslöjd
214 EUR
Kúpiť v e-shope »
Pre milovníkov luxusu. Svietidlo s brúsenými krištáľmi premení váš byt v kráľovskú komnatu. Pri rozsvietení vrhá na stenu hravé tiene a hodí sa...

Pre milovníkov luxusu. Svietidlo s brúsenými krištáľmi premení váš byt v kráľovskú komnatu. Pri rozsvietení vrhá na stenu hravé tiene a hodí sa do glamour interiéru aj ako ozvláštňujúci akcent, do prudko moderného bývania. Tak bývajte po vzore časopisov o štýle a bývaní.

O značke:

Markslöjd sa radí medzi top predajcov svietidiel a operuje v 13 krajinách sveta. Pri výrobe dbá na etické zásady a minimálny dopad na životné prostredie. Ponuka je široká, vyberú si ako milovníci moderny, tak vyznávači tradície.

Akčný produkt Stropné svietidlo v zlatej farbe Markslöjd Rosendal od výrobcu s dobrým menom Markslöjd môžete pohodlne kúpiť na našich stránkach skutočne výhodne! Teraz zaobstaráte len za 214 EUR.