Stropné svietidlo v striebornej farbe Markslöjd Puro 5L

Elegantné nástenné svietidlo Puro so sklenenými tienidlami vo farbe opálu je ideálnou voľbou pre kúpeľňové osvetlenie, svoje čestné miesto však... viac informácií »
Stropné svietidlo v striebornej farbe Markslöjd Puro 5L
Značka: Markslöjd
191 EUR
Kúpiť v e-shope »
Elegantné nástenné svietidlo Puro so sklenenými tienidlami vo farbe opálu je ideálnou voľbou pre kúpeľňové osvetlenie, svoje čestné miesto však...

Elegantné nástenné svietidlo Puro so sklenenými tienidlami vo farbe opálu je ideálnou voľbou pre kúpeľňové osvetlenie, svoje čestné miesto však nájde aj v jedálni alebo obývacej izbe.

Kovová priečna konštrukcia nesie 3 svetelné body, vďaka čomu bude miestnosť dokonale prežiarená.

Švédska značka Markslöjd okrem kvalitnej výroby svietidiel všetkého druhu dbá aj na životné prostredie a snaží sa znížiť našu nepriaznivú klimatickú stopu. Spoločnosť často pracuje s recyklovanými materiálmi a je sebestačná vďaka zelenej a veternej energii. Tento najpredávanejší produkt Stropné svietidlo v striebornej farbe Markslöjd Puro 5L je k dispozícii bezstarostne na našich stránkach umiestnený v sekcii stropné a závesné svietidlá! Teraz nájdete obľúbené kúsky z tejto obľúbenej kategórie jednoducho online. Ale to nie je koniec našej ponuky, náš sortiment je ale široký. Pozrite sa tiež na ďalšie kvalitné produkty značky Markslöjd. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Akčný produkt Stropné svietidlo v striebornej farbe od spoločnosti s úžasnou reputáciou Markslöjd jednoducho zaobstaráte teraz vo výpredajové akciu. V súčasnosti v predaji od 191 EUR.