Stropné svietidlo Markslöjd Merlot Plafond 13L Black

Markslöjd sú švédske svietidlá, ktoré sú symbolom toho, ako by mal vyzerať škandinávsky dizajn ♥ Nájdete v nich čisté a jednoduché tvary,... viac informácií »
Stropné svietidlo Markslöjd Merlot Plafond 13L Black
Značka: Markslöjd
591 EUR
Kúpiť v e-shope »
Markslöjd sú švédske svietidlá, ktoré sú symbolom toho, ako by mal vyzerať škandinávsky dizajn ♥ Nájdete v nich čisté a jednoduché tvary,...

Markslöjd sú švédske svietidlá, ktoré sú symbolom toho, ako by mal vyzerať škandinávsky dizajn

Nájdete v nich čisté a jednoduché tvary, striedmu farebnosť a celkovo formu, vďaka ktorej sú svietidlá vkusným a prirodzeným doplnkom.

Akonáhle ich zakomponujete do svojho interiéru, budete si pripadať, akoby tam boli už odjakživa.

O značke:
Markslöjd je švédska značka osvetlenia, ktorá vnáša jas do domovov v 13 krajinách sveta. Jej škandinávsky pôvod nemožno poprieť: jednoduché tvary, čisté materiály, decentná farebnosť, to všetko sú vlastnosti, ktoré zo svetiel robia prirodzený a vkusný doplnok. Veľa podarený kus možno získať bez problémov tu na našich stránkach v obľúbenej rubrike stropné a závesné svietidlá! Pozrite sa na ešte ďalšie výrobky v spomínanej kategórii za parádnu cenu!

Veľmi žiadaný výrobok Stropné svietidlo Markslöjd Merlot Plafond 13L Black od značky s dlhou históriou Markslöjd nájdete v našej online ponuke až neuveriteľne lacno! Výhodná ponuka za skvelú cenu 591 EUR.