Stolový gril na drevené uhlie Cattara Keg, ø 30 cm

Tento kompaktný prenosný gril si so sebou môžete vziať kamkoľvek. Vďaka tomu, že vydáva minimum dymu, hodí sa dokonca aj na stôl. Disponuje... viac informácií »
Stolový gril na drevené uhlie Cattara Keg
Značka: Cattara
84 EUR99 EUR Zľava -15%
Kúpiť v e-shope »
Tento kompaktný prenosný gril si so sebou môžete vziať kamkoľvek. Vďaka tomu, že vydáva minimum dymu, hodí sa dokonca aj na stôl. Disponuje...

Tento kompaktný prenosný gril si so sebou môžete vziať kamkoľvek. Vďaka tomu, že vydáva minimum dymu, hodí sa dokonca aj na stôl. Disponuje zabudovaným vetrákom, ktorý je napájaný pomocou štyroch AA batérií či mikro USB konektorom (nie je súčasťou balenia). Ten je možné regulovať či vypnúť a jeho výhodou je, že umožňuje rýchlejšie rozhorenie dreveného uhlia.

Priemer grilovacej plochy je 30 cm a súčasťou balenia je liatinový rošt a brašna pre jednoduché uskladnenie a prenášanie.

Mladú značku Cattara založila a na trh priniesla partia nadšencov do kempovania, rybárčenia a prírody. Ich výrobky sú perfektné pre spríjemnenie pobytu ako na záhrade, tak v divočine.
Tento neodolateľný produkt Stolový gril na drevené uhlie Cattara Keg, možno zaobstarať okrem iného tu a teraz na našom webe zaradený v rubrike grily! Máme pre vás akčné produkty z tejto známej kategórie na pár kliknutí! Táto výnimočná značka Cattara má na sklade top výrobky.

Kvalitný produkt Stolový gril na drevené uhlie Cattara Keg, ø 30 cm od nášho známeho výrobcu Cattara môžete si kúpiť na našich stránkach so zľavou! Lacno za cenu 84 EUR.