Stolička s doskou z mangového dreva LABEL51 Paris

Doprajte si neskonale štýlové posedenie, ktoré si zamilujete nielen pre neodolateľný dizajn, ale aj komfort, ktorého sa vám dostane až až! Značka ... viac informácií »
Stolička s doskou z mangového dreva LABEL51 Paris
Značka: LABEL51
95 EUR135 EUR Zľava -29%
Kúpiť v e-shope »
Doprajte si neskonale štýlové posedenie, ktoré si zamilujete nielen pre neodolateľný dizajn, ale aj komfort, ktorého sa vám dostane až až! Značka ...

Doprajte si neskonale štýlové posedenie, ktoré si zamilujete nielen pre neodolateľný dizajn, ale aj komfort, ktorého sa vám dostane až až!

Značka LABEL51 bola založená v roku 2012. Holandský výrobca nábytku, osvetlenia a dekorácií ponúka štýlovú kolekciu plnú unikátnych a autentických produktov, ktoré svojím moderným, napriek tomu však nestarnúcim dizajnom ozdobia každý interiér. Super produkt možno zakúpiť teraz tu na stránkach umiestnený v kategórii šamlíky a stoličky. Vyberte si ešte podobné produkty z tejto populárnej rubriky za extra cenu.

Akčný a v zľave produkt Stolička s doskou z mangového dreva LABEL51 Paris od výrobcu so zárukou kvality LABEL51 jednoducho môžete zohnať práve teraz u nás za výhodné peniaze! Iba teraz za 95 EUR.