Stolička Kare Design Spaghetti Nature

Pohodlne sa usaďte, podáva sa večera. So stoličkami Kare Design budete stolovať ako králi, uvidíte. Nielen, že sa vám bude sedieť ako na obláčiku,... viac informácií »
Stolička Kare Design Spaghetti Nature
Značka: Kare Design
155 EUR
Kúpiť v e-shope »
Pohodlne sa usaďte, podáva sa večera. So stoličkami Kare Design budete stolovať ako králi, uvidíte. Nielen, že sa vám bude sedieť ako na obláčiku,...

Pohodlne sa usaďte, podáva sa večera. So stoličkami Kare Design budete stolovať ako králi, uvidíte.

Nielen, že sa vám bude sedieť ako na obláčiku, ale dizajn týchto kúskov vnesie do vašej kuchyne či jedálne dokonalú harmóniu.

O ZNAČCE

Za vznikom nemeckej značky Kare Design stoja architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Tí chceli svet nábytku doplniť o inovatívne a sofistikované kúsky s neformálnou tvárou, ktoré by rozbili všednosť bežných domácností. A práve od založenia spoločnosti v roku 1981, ohromujú tieto výrobky tisíce obdivovateľov po celom svete.

Nábytok, doplnky a svietidlá Kare Design sú nielen plné fantázie a originality, ale predovšetkým nehynúcej a každodennej inšpirácie, ktorá pretvára interiér na miesto so skutočným srdcom a dušou. Dizajnový produkt Stolička Kare Design Spaghetti môžete kúpiť jednoducho tu na našom webe umiestnený v sekcii kreslá. Teraz získate výnimočné produkty z tejto sekcie za najnižšiu cenu. Náš sortiment je široký, mrknite na viac kvalitného tovaru od výrobcu Kare Design. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Vysokokvalitný tovar Stolička Kare Design Spaghetti Nature od známej kvalitnej značky Kare Design môžete dostať práve dnes za skvelú cenu! Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 155 EUR.