Stolička do sprchy Wenko Hygienic Stool White, 53 × 46 cm

Produktový rad Wenko Secura dbá o bezpečnosť našich milovaných babičiek a dedkov. Keď ubúdajú sily, môže sa aj tak banálna vec, ako je použitie... viac informácií »
Stolička do sprchy Wenko Hygienic Stool White
Značka: Wenko
103 EUR
Kúpiť v e-shope »
Produktový rad Wenko Secura dbá o bezpečnosť našich milovaných babičiek a dedkov. Keď ubúdajú sily, môže sa aj tak banálna vec, ako je použitie...

Produktový rad Wenko Secura dbá o bezpečnosť našich milovaných babičiek a dedkov. Keď ubúdajú sily, môže sa aj tak banálna vec, ako je použitie toalety alebo vykonanie hygieny, stať namáhavou úlohou.

Séria úchytiek, stoličiek a špeciálne upravených záchodových dosiek uľahčí každodennú činnosť oslabeným či chorým ľuďom, seniorom alebo napríklad tehotným ženám.

Dobré vedieť:
• Maximálna nosnosť stoličky je 120 kg.
• Jej výška sa dá nastaviť v rozmedzí 36 – 46 cm. Kvalitný produkt Stolička do sprchy Wenko Hygienic máte možnosť zaobstarať taktiež u nás zaradený v kategórii . Pripravili sme pre vás akčné produkty z tejto obľúbenej rubriky ľahko online!

Výnimočný produkt Stolička do sprchy Wenko Hygienic Stool White, 53 × 46 od dodávateľa so skvelou povesťou Wenko jednoducho nájdete momentálne za super cenu. Ceny od 103 EUR.