Stojan do kúpeľne z dubového dreva Wireworks Caddy Mezza, výška 84 cm

V zľave produkt Stojan do kúpeľne z dubového dreva Wireworks Caddy Mezza, výška 84 cm je dostupný práve teraz na stránkach zaradený v kategórii... viac informácií »
Stojan do kúpeľne z dubového dreva Wireworks Caddy Mezza
Značka: Wireworks
237 EUR279 EUR Zľava -15%
Kúpiť v e-shope »
V zľave produkt Stojan do kúpeľne z dubového dreva Wireworks Caddy Mezza, výška 84 cm je dostupný práve teraz na stránkach zaradený v kategórii...

V zľave produkt Stojan do kúpeľne z dubového dreva Wireworks Caddy Mezza, výška 84 cm je dostupný práve teraz na stránkach zaradený v kategórii kúpeľňové regály! Nájdite si ďalšie kúsky z našej rubriky za parádnu cenu! Máme toho pre vás viac, máme v ponuke však tiež ďalší kvalitný tovar od výrobcu Wireworks. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Populárny výrobca medzi zákazníkmi Wireworks pre svojich zákazníkov dodáva top výrobky
Jednoduchosť a na dotyk zamatovo jemné dubové drevo. To sú dva jediné prvky, ktoré zdobia kúpeľňové doplnky londýnskej značky Wireworks. Nesmieme však zabudnúť ani na funkčnosť, vďaka ktorej sa vaša kúpeľňa premení na praktickú miestnosť.

Aj keď je drevo ošetrené lakom odolným proti vode, nenechávajte ho dlho mokré. Predĺžite tak výrobku životnosť a jeho prirodzenú krásu.

Nový tovar Stojan do kúpeľne z dubového dreva Wireworks Caddy Mezza, výška 84 cm od nášho výrobcu Wireworks ľahko zoženiete teraz v ponuke naozaj lacno! Teraz nakúpite za 237 EUR.