Sprchový záves Wenko Zen, 180 × 200 cm

Poznáte ten dokonalý pokoj, ktorý vás obklopí, keď vstúpite do lesa, alebo na pokojnú pláž? A čo si takú oázu pokoja vytvoriť u vás v kúpeľni?... viac informácií »
Sprchový záves Wenko Zen
Značka: Wenko
26,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Poznáte ten dokonalý pokoj, ktorý vás obklopí, keď vstúpite do lesa, alebo na pokojnú pláž? A čo si takú oázu pokoja vytvoriť u vás v kúpeľni?...

Poznáte ten dokonalý pokoj, ktorý vás obklopí, keď vstúpite do lesa, alebo na pokojnú pláž? A čo si takú oázu pokoja vytvoriť u vás v kúpeľni? Značka Wenko v sebe spája prírodu s modernými prvkami, a tak vznikla kolekcia kúpeľňových doplnkov, ktoré vám domov privedú vytúženú harmóniu.

12 háčikov na zavesenie je súčasťou balenia. Tento zľavnený kus Sprchový záves Wenko Zen, máte možnosť získať jednoducho na našich stránkach zaradený v kategórii kúpeľňové závesy. Teraz môžete získať akčné produkty z tejto obľúbenej kategórie jednoducho online. Obľúbený výrobca zákazníkov Wenko má v stálej ponuke vynikajúci tovar.

Dizajnový výrobok Sprchový záves Wenko Zen, s pečaťou kvality značky Wenko môžete nájsť momentálne so zľavou. Práve teraz len za 26,90 EUR.