Sprchový záves Sabichi Waves, 180 x 180 cm

Kúpeľňa je miesto, kde predovšetkým v ranných a večerných hodinách trávime veľa času, a preto by sme si ju mali zariadiť v optimistickom a... viac informácií »
Sprchový záves Sabichi Waves
Značka: Sabichi
9,49 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kúpeľňa je miesto, kde predovšetkým v ranných a večerných hodinách trávime veľa času, a preto by sme si ju mali zariadiť v optimistickom a...

Kúpeľňa je miesto, kde predovšetkým v ranných a večerných hodinách trávime veľa času, a preto by sme si ju mali zariadiť v optimistickom a hrejivom duchu. Vybavte ju štýlovými doplnkami, s ktorými sa budete v kúpeľni cítiť dobre a ktoré z nej urobia hotový kúpeľňový raj. K sebe ladiace kúsky jej vdýchnu príjemnú atmosféru a už nikdy nebude pôsobiť chladne a neosobne.

Balenie obsahuje 12 plastových háčikov. Akčný kus môžete nájsť bez problémov u nás v známej sekcii kúpeľňové závesy. Zaobstarajte si nové produkty z tejto populárnej sekcie za neuveriteľne výhodnú cenu.

Unikátny a obľúbený výrobok Sprchový záves Sabichi Waves, 180 x 180 od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Sabichi jednoducho získate u nás za úplne najnižšiu cenu. Akčná cena od 9,49 EUR.