Soška z masívneho orechového dreva Kay Bojesen Denmark Dog

Pokiaľ si potrpíte na skutočnú kvalitu a precízne spracovanie, stavte na dánsku značku s dlhoročnou tradíciou Kay Bojesen Denmark. Pri výrobe je... viac informácií »
Soška z masívneho orechového dreva Kay Bojesen Denmark Dog
122 EUR152 EUR Zľava -19%
Kúpiť v e-shope »
Pokiaľ si potrpíte na skutočnú kvalitu a precízne spracovanie, stavte na dánsku značku s dlhoročnou tradíciou Kay Bojesen Denmark. Pri výrobe je...

Pokiaľ si potrpíte na skutočnú kvalitu a precízne spracovanie, stavte na dánsku značku s dlhoročnou tradíciou Kay Bojesen Denmark.

Pri výrobe je kladený dôraz na starostlivo vyberané materiály a jednoduché prevedenie, ktoré niečo vydrží.

Táto soška Dog prvýkrát uzrela svetlo sveta už v roku 1934. Je vyrobená z masívneho orechového dreva pýšiaceho sa certifikátom FSC, ktorý zaručuje pôvod výhradne z šetrne obhospodarovaných lesov. Stane sa nielen skvelým darom, pristane jej to aj na ktorejkoľvek poličke.
Kvalitný a žiadaný tovar máte možnosť zohnať v pohode na stránkach zaradený v rubrike vázy. Teraz môžete nájsť kvalitné produkty z našej kategórie v zľave. Nebojte, v ponuke toho máme viac, preskúmajte u nás ďalší skvelý tovar značky Kay Bojesen Denmark. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Medzi zákazníkmi obľúbená značka Kay Bojesen Denmark svojim zákazníkom dodáva skvelý sortiment. Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú.

Unikátny kus Soška z masívneho orechového dreva Kay Bojesen Denmark Dog od značky s dobrým menom Kay Bojesen Denmark je k dispozícii práve teraz za výpredajovú cenu! Teraz nakúpite za 122 EUR.