Soľnička a korenička z antikoro ocele WMF Cromargan® Wagenfeld

Dochucovanie je dôležitou súčasťou varenia. Či už je to drvené korenie, alebo pridanie octu či oleja. Aj malé dochutenie môže zmeniť pokrm od... viac informácií »
Soľnička a korenička z antikoro ocele WMF Cromargan® Wagenfeld
Značka: WMF
43,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Dochucovanie je dôležitou súčasťou varenia. Či už je to drvené korenie, alebo pridanie octu či oleja. Aj malé dochutenie môže zmeniť pokrm od...

Dochucovanie je dôležitou súčasťou varenia. Či už je to drvené korenie, alebo pridanie octu či oleja. Aj malé dochutenie môže zmeniť pokrm od základu. Vezmite si preto na pomoc praktické mlynčeky, strúhadlá či fľaštičky od značky WMF.

WMF ako záruka tej najvyššej kvality:
✓ Má dlhoročnú tradíciu viac ako 160 rokov.
✓ Nemecká precíznosť a najmodernejšie technológie tvoria dokonalú symbiózu, pre ktorú WMF tak milujeme.
✓ Vyrába riad a kuchynské spotrebiče z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktoré sa často dedia z generácie na generáciu.
✓ Značka myslí aj na jednoduchú starostlivosť a údržbu, a tak sa snaží, aby väčšina produktov bola aspoň čiastočne vhodná do umývačky riadu.
✓ Ich antikoro hrnce sú slávne po celom svete. Milujú ich svetoznámi kuchári aj amatérski nadšenci.
Často hľadaný tovar máte možnosť dostať v pohode na webe v populárnej sekcii dochucovanie. Teraz si môžete kúpiť kvalitné výrobky z tejto známej rubriky za skvelú cenu. Obľúbený výrobca zákazníkov WMF má na sklade vynikajúce produkty.

Zaujímavý tovar Soľnička a korenička z antikoro ocele pochádzajúce od značky WMF máte možnosť dostať práve dnes za výborné peniaze. Produkt nakúpite teraz u nás za 43,90 EUR.