Skrutkovač 12 v 1 Gentlemen´s Hardware

Perfektný darček pre každého domáceho majstra a šikovného muža. S týmto skrutkovačom s 12 rôznymi oceľovými koncovkami od Gentlemen's Hardware... viac informácií »
Skrutkovač 12 v 1 Gentlemen´s Hardware
31 EUR36 EUR Zľava -14%
Kúpiť v e-shope »
Perfektný darček pre každého domáceho majstra a šikovného muža. S týmto skrutkovačom s 12 rôznymi oceľovými koncovkami od Gentlemen's Hardware...

Perfektný darček pre každého domáceho majstra a šikovného muža. S týmto skrutkovačom s 12 rôznymi oceľovými koncovkami od Gentlemen's Hardware nebudete mať problém ani s tými najhoršie umiestnenými skrutkami. Má totiž vyklápaciu hlavu (5 rôznych pozícií) a tým pádom sa s ním dostanete aj do tých najužších medzier a k akémukoľvek typu skrutky. Tento najpredávanejší produkt možno zaobstarať bezprostredne tu na stránkach v známej sekcii vreckové náradie! Nájdite si nové výrobky z tejto obľúbenej kategórie z pohodlia domova! Vehlasný výrobca Gentlemen's Hardware predáva vysoko kvalitné výrobky Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke!

Unikátny a žiadaný produkt Skrutkovač 12 v 1 Gentlemen´s Hardware od kvalitnej značky Gentlemen's Hardware dostanete u nás teraz extra výhodne! Teraz môžete mať za 31 EUR.