Škrabka s priečnou čepeľou WMF Gourmet, dĺžka 10,5 cm

S WMF si domov prinášate tú najvyššiu kvalitu: ✓ nemecká precíznosť a najmodernejšie technológie ✓ značka WMF pre nás vyrába už cez 160... viac informácií »
Škrabka s priečnou čepeľou WMF Gourmet
Značka: WMF
11 EUR
Kúpiť v e-shope »
S WMF si domov prinášate tú najvyššiu kvalitu: ✓ nemecká precíznosť a najmodernejšie technológie ✓ značka WMF pre nás vyrába už cez 160...

S WMF si domov prinášate tú najvyššiu kvalitu:
✓ nemecká precíznosť a najmodernejšie technológie
✓ značka WMF pre nás vyrába už cez 160 rokov
✓ Výroba riadu a kuchynské spotrebiče z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele , ktoré sa často dedí z generácie na generáciu.
✓ Značka myslí aj na jednoduchú starostlivosť a údržbu, a tak sa snaží, aby väčšina produktov mohla aspoň čiastočne do umývačky riadu.
✓ Ich nerezové hrnce sú slávne po celom svete. Milujú je svetoznámi kuchári i amatérski nadšenci. Často vyhľadávaný tovar dá sa zaobstarať ľahko u nás v známej sekcii kuchynské pomôcky a náčinie! Teraz môžete získať podobné produkty v spomínanej rubrike na pár kliknutí! Obľúbený výrobca WMF dodáva špičkový tovar Samozrejme, že to nie je všetko, máme toho viac. Preskúmajte u nás tiež viac skvelých kúskov značky WMF. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento zľavnený kus Škrabka s priečnou čepeľou WMF Gourmet, dĺžka 10,5 cm od značky s dobrým menom WMF jednoducho môžete zaobstarať aktuálne v našej ponuke výhodne. Práve teraz za skvelú cenu 11 EUR.