Sklenený obraz Insigne Garturo, 92 × 36 cm

Duchom vás prenesie na ďaleká miesta našej planéty a pohrá sa s vašou fantáziou a zároveň vzdušne ozdobí váš domov. Tento sklenený obraz s... viac informácií »
Sklenený obraz Insigne Garturo
Značka: Insigne
62 EUR
Kúpiť v e-shope »
Duchom vás prenesie na ďaleká miesta našej planéty a pohrá sa s vašou fantáziou a zároveň vzdušne ozdobí váš domov. Tento sklenený obraz s...

Duchom vás prenesie na ďaleká miesta našej planéty a pohrá sa s vašou fantáziou a zároveň vzdušne ozdobí váš domov. Tento sklenený obraz s výraznou foto potlačou je presne to, čo vnesie do vášho života pokoj a harmóniu ♥

Obraz má sklenenú dosku, ktorá sa veľmi ľahko udržuje. Stačí pravidelne oprašovať či prejsť ľahko navlhčenú handričku.

Skrutky a hmoždinky nie sú súčasťou balenia, zvyšok komponentov z videa áno.

V ponuke značky Insigno môžete vyberať zo širokej škály motívov. Vyhrá to u vás romantické vyobrazenie pláže či skôr siahnete po niečom abstraktnejšom?

Či už sa rozhodnete akokoľvek, môžete si byť istí, že aj pri páde zo steny sa obrazu nič nestane. Pozrite sa na názornú ukážku priamo od výrobcov:

Super produkt Sklenený obraz Insigne Garturo, 92 × 36 cm je k dispozícii bezprostredne tu na webe umiestnený v sekcii obrazy! Pripravili sme ešte ostatné produkty v spomínanej rubrike za neuveriteľne výhodnú cenu! To nie je všetko, máme toho pre vás viac. Samozrejme, máme v ponuke ďalšie vybrané kúsky značky Insigne. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľa podarený produkt Sklenený obraz Insigne Garturo, 92 × 36 cm od renomovaného dodávateľa Insigne ľahko nájdete v súčasnosti za neuveriteľne výhodnú cenu! Aktuálne stojí u nás 62 EUR.