Sklenený kryt na sporák Wenko Universal 3 v 1, 56 × 50 cm

Zoznámte sa so značkou Wenko. Tohto majstra na zmysel a poriadok využijete v kúpeľni aj kuchyni. Vďaka jeho všestrannosti a praktickosti ste z neho... viac informácií »
Sklenený kryt na sporák Wenko Universal 3 v 1
Značka: Wenko
32,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Zoznámte sa so značkou Wenko. Tohto majstra na zmysel a poriadok využijete v kúpeľni aj kuchyni. Vďaka jeho všestrannosti a praktickosti ste z neho...

Zoznámte sa so značkou Wenko. Tohto majstra na zmysel a poriadok využijete v kúpeľni aj kuchyni. Vďaka jeho všestrannosti a praktickosti ste z neho dokázali urobiť bestseller na Bonami ♥

Len čo si zaobstaráte prvý kúsok od značky Wenko, zaiste objavíte jeho šarmantné čaro, ktorým si získal mnohých z vás.

Poznámka: kryty majú 4 protišmykové nožičky, každú v iných výškach pre rôzne typy sporákov. Výnimočný a žiadaný produkt Sklenený kryt na sporák Wenko Universal 3 v 1, 56 × 50 možno zaobstarať ľahko tu u nás v obľúbenej sekcii kryty na sporák. Pripravili sme pre vás ostatné produkty vo spomínanej sekcii za mimoriadne nízku cenu! Populárna značka Wenko má v ponuke kvalitný sortiment Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe! Máme toho viac, mrknite na ďalšie kvalitné kúsky od značky Wenko. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

V zľave kus Sklenený kryt na sporák Wenko Universal 3 od poprednej značky Wenko pohodlne zaobstaráte aktuálne v našej ponuke skutočne lacno! Produkt momentálne predávame za 32,90 EUR.