Sklenená miska La Rochère Versailles, 270 ml

Krištáľová krása, kvalitné prevedenie a nestarnúce vzory a tvary. To je sklo, ktoré povýši každé stolovanie. Taký kráľovský servis získate so... viac informácií »
Sklenená miska La Rochère Versailles
Značka: La Rochére
8,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Krištáľová krása, kvalitné prevedenie a nestarnúce vzory a tvary. To je sklo, ktoré povýši každé stolovanie. Taký kráľovský servis získate so...

Krištáľová krása, kvalitné prevedenie a nestarnúce vzory a tvary. To je sklo, ktoré povýši každé stolovanie. Taký kráľovský servis získate so značkou La Rochère, v ktorej repertoári si môžete vybrať zo sklenených tanierov, pohárov, karáf, váz alebo svietnikov. Tento obľúbený tovar Sklenená miska La Rochère zoženiete ešte tu na webe v rubrike misky. Teraz kúpite ešte iné produkty z tejto rubriky vo výpredajovej akcii! U nás toho nájdete oveľa viac, pozrite sa tiež na ďalší kvalitný tovar od značky La Rochére. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Veľmi jedinečný produkt Sklenená miska La Rochère Versailles, od nášho známeho výrobcu La Rochére dostanete tady teraz za skvelú cenu. Ponuka od 8,99 EUR.