Sivý vonkajší koberec Universal Sigrid, 57 x 110 cm

Koberec už dávno nepatrií len do interiéru. Značka Universal prichádza s týmto dizajnovým fešákom, ktorý pozdvihne vzhľad vášho balkóna alebo... viac informácií »
Sivý vonkajší koberec Universal Sigrid
Značka: Universal
28,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Koberec už dávno nepatrií len do interiéru. Značka Universal prichádza s týmto dizajnovým fešákom, ktorý pozdvihne vzhľad vášho balkóna alebo...

Koberec už dávno nepatrií len do interiéru. Značka Universal prichádza s týmto dizajnovým fešákom, ktorý pozdvihne vzhľad vášho balkóna alebo terasy. Vyrobený je z kombinácie bavlny, polyesteru a polypropylénu, ktoré sa postarájú o dobrú odolnosť proti oderu a majú antistatické vlastnosti. Vynikajúci tovar máte možnosť získať okrem iného na našich stránkach v známej rubrike vonkajšie koberce! Pripravili sme ďalšie produkty v spomínanej kategórii vo výhodnej akcii. Treba hľadáte niečo iné, naša ponuka je široká! Preskúmajte u nás tiež ďalšie kvalitné produkty od dodávateľa Universal. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Obľúbený výrobca zákazníkov Universal dlhodobo ponúka prvotriedny tovar Urobte radosť sami sebe!

Veľmi obľúbený tovar Sivý vonkajší koberec Universal Sigrid, 57 x 110 od značky Universal môžete zaobstarať na našich stránkach so zľavou. Aktuálne v akcii za 28,90 EUR.