Sivý vonkajší koberec Universal Macao Grey Wonder, 77 x 150 cm

Pokiaľ máte radi zemité tóny a neutrálne farebné odtiene, bude táto kolekcia kobercov od značky Universal tým pravým pre vás. Tento krásny koberec... viac informácií »
Sivý vonkajší koberec Universal Macao Grey Wonder
Značka: Universal
37,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Pokiaľ máte radi zemité tóny a neutrálne farebné odtiene, bude táto kolekcia kobercov od značky Universal tým pravým pre vás. Tento krásny koberec...

Pokiaľ máte radi zemité tóny a neutrálne farebné odtiene, bude táto kolekcia kobercov od značky Universal tým pravým pre vás.

Tento krásny koberec je ideálny spoločník, ktorý zabráni prechladnutiu od studenej podlahy, ktorú zároveň odhluční. Jeho elegantné poňatie interiéru dodá šmrnc, ktorý ešte nezažil. To však nie je všetko.

Vďaka svojmu pevnému prevedeniu a materiálu sa hodí aj na vonkajšie využitie. Ozdobiť si ním môžete napríklad terasu či okolie bazéna.

Prečo mať doma koberec?
Ide u vás doma zima od podlahy? Koberec zvyšuje pocitovo teplotu o 2 °C. A tak vám môže ušetriť aj peniaze za vykurovanie.
Niektoré koberce od Universal sú antistatické. Vďaka tomu je ľahšie vysať z nich omrvinky i zvieraciu srsť.

O značke Universal:
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju rázne zaženú. V jej ponuke nájdete kúsky, ktoré sa pýšia hebkými materiálmi. Sú veľmi príjemné na dotyk, ale majú tiež skvele izolačné vlastnosti a ľahko sa udržujú. Tento unikátny produkt získate tiež na webe zaradený v sekcii vonkajšie koberce! Teraz môžete nájsť unikátne kúsky z tejto kateógrie za akčnú cenu. Významný dodávateľ Universal vyrába prémiové výrobky Nebojte, máme toho viac, máme v ponuke viac vybraných výrobkov od značky Universal. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Výnimočný a žiadaný produkt Sivý vonkajší koberec Universal Macao Grey od dodávateľa so skvelou povesťou Universal môžete zohnať aktuálne extra so zľavou! Stojí teraz u nás 37,90 EUR.