Sivý vonkajší behúň Flair Rugs Tile, 66 x 230 cm

Zaujímavý produkt možno zohnať priamo na webe zaradený v sekcii vonkajšie koberce. Teraz môžete nájsť ešte ďalšie produkty z tejto populárnej... viac informácií »
Sivý vonkajší behúň Flair Rugs Tile
Značka: Flair Rugs
40 EUR
Kúpiť v e-shope »
Zaujímavý produkt možno zohnať priamo na webe zaradený v sekcii vonkajšie koberce. Teraz môžete nájsť ešte ďalšie produkty z tejto populárnej...

Zaujímavý produkt možno zohnať priamo na webe zaradený v sekcii vonkajšie koberce. Teraz môžete nájsť ešte ďalšie produkty z tejto populárnej kategórie za akčnú cenu! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, máme aj v ponuke viac kvalitných produktov od výrobcu Flair Rugs. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.
Doprajte si jedinečnú a útulnú atmosféru s výrazne zdobeným kobercom značky Flair Rugs. Je vyrobený z polypropylénu, čo mu dodáva mimoriadnu odolnosť voči mechanickým vplyvom aj počasiu. Vďaka tomu je ideálny do vyťažených priestorov v interiéri, ako sú chodba či jedáleň, ale hodí sa i na vonkajšiu výzdobu terasy či balkóna. Navyše je vodoodolný, čo uľahčuje jeho čistenie – stačí ho dôkladne umyť vodou.

Veľa žiadaný tovar Sivý vonkajší behúň Flair Rugs Tile, 66 x 230 cm od spoločnosti s úžasnou reputáciou Flair Rugs máte možnosť dostať tu a teraz za parádnu cenu. Aktuálne za 40 EUR.