Sivý sedák z ovčej kožušiny Native Natural Square, 40 x 40 cm

Vďaka neuveriteľne mäkkému sedáku z novozélandskej ovčej kože premeníte aj to najtvrdšie kreslo na pohodlné. Stačí si vybrať zo širokej škály... viac informácií »
Sivý sedák z ovčej kožušiny Native Natural Square
Vďaka neuveriteľne mäkkému sedáku z novozélandskej ovčej kože premeníte aj to najtvrdšie kreslo na pohodlné. Stačí si vybrať zo širokej škály...

Vďaka neuveriteľne mäkkému sedáku z novozélandskej ovčej kože premeníte aj to najtvrdšie kreslo na pohodlné. Stačí si vybrať zo širokej škály farieb, aby čo najlepšie ladili s vaším interiérom.

Pri správnej starostlivosti sa vám odvďačí dlhou životnosťou. Preto sme nižšie uviedli podrobný postup, ako to urobiť:
Vďaka svojej prirodzenej samočistiacej schopnosti je takmer bezúdržbový. Ak sa predsa len zašpiní, odporúčame ho čistiť len vlažnou vodou s maximálnou teplotou 25 °C s použitím vlny alebo lanolínového prípravku. Potom ho vysušte na čerstvom vzduchu. Vyhnite sa používaniu sušičky a ohrievača.
Výnimočný kus môžete nakúpiť ľahko tu na webe umiestnený v kategórii vankúše na sedenie! Teraz si môžete zaobstarať obľúbené kusy z našej sekcie za rozumné peniaze. Tento výnimočný výrobca Native Natural má v stále ponuke vynikajúce produkty. Ale to nie je koniec našej ponuky, náš sortiment je ale široký. U nás v ponuke nájdete ďalšie produkty od výrobcu Native Natural. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Tento vynikajúci kus Sivý sedák z ovčej kožušiny Native Natural Square, 40 x 40 cm od známej kvalitnej značky Native Natural môžete si kúpiť aktuálne v bezva akcii. Teraz nakúpite za 36 EUR.