Sivý samozavlažovací kvetináč Flower Lover Supreme, dĺžka 49,5 cm

Kolekcia moderných kvetináčov Supreme sa vďaka integrovanej výlevke pre dažďovú vodu hodí ako do interiéru, tak aj do záhrady. Zároveň disponuje... viac informácií »
Sivý samozavlažovací kvetináč Flower Lover Supreme
Značka: Flower Lover
24 EUR34,90 EUR Zľava -31%
Kúpiť v e-shope »
Kolekcia moderných kvetináčov Supreme sa vďaka integrovanej výlevke pre dažďovú vodu hodí ako do interiéru, tak aj do záhrady. Zároveň disponuje...

Kolekcia moderných kvetináčov Supreme sa vďaka integrovanej výlevke pre dažďovú vodu hodí ako do interiéru, tak aj do záhrady. Zároveň disponuje inovatívnym, plne integrovaným samozavlažovacím systémom Hydro Power, ktorý pomocou plaváka a následnej zmeny farby z oranžovej na zelenú ukazuje hladinu vody a zároveň aj nutnosť znovuzaliatia rastliny. Dobré vedieť: Vnútornú nádobu je možné pre ľahké presadenie aj manipuláciu ľahko vytiahnuť a preniesť. Pre jeden kvetináč je potrebných 3 l vody a 7 l zeminy.Veľmi žiadaný tovar Sivý samozavlažovací kvetináč Flower Lover Supreme, dĺžka 49,5 ide zohnať taktiež tu na stránkach zaradený v sekcii hrantíky. Teraz si môžete kúpiť ostatné kusy v spomínanej rubrike za extra cenu. Treba hľadáte niečo iné, u nás vám ponúkneme viac! Pozrite sa tiež na viac kvalitného tovaru značky Flower Lover. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Tento výnimočný produkt Sivý samozavlažovací kvetináč Flower Lover Supreme, od skvelého výrobcu Flower Lover získajte na našich stránkach teraz práve skutočne lacno. V súčasnosti za 24 EUR.