Sivý príručný stolík Kave Home Melano

Nechajte sa očariť minimalistickým dizajnom, ktorý je pritom hravý a nenudí. Taký je presne tento stolík od španielskej značky Kave Home, ktorý sa... viac informácií »
Sivý príručný stolík Kave Home Melano
Značka: Kave Home
299 EUR
Kúpiť v e-shope »
Nechajte sa očariť minimalistickým dizajnom, ktorý je pritom hravý a nenudí. Taký je presne tento stolík od španielskej značky Kave Home, ktorý sa...

Nechajte sa očariť minimalistickým dizajnom, ktorý je pritom hravý a nenudí. Taký je presne tento stolík od španielskej značky Kave Home, ktorý sa hodí hlavne do škandinávsky zariadených interiérov so štipkou bohémskej duše.

Tento kúsok je navyše vhodný nielen do interiéru, ale aj von, napr. na jarnú či letnú terasu so záhradkou, alebo balkón v centre mesta. V nepriaznivom počasí však nábytok nenechávajte napospas vplyvom počasia a vráťte ho späť do pohodlia domova.

O značke:
Barcelonská Kave Home funguje na trhu už od roku 1982. Vďaka tímu skúsených návrhárov prináša predovšetkým nábytok, v ktorom sa mieša precízne spracovanie s neskutočne vkusným a moderným dizajnom. V ich repertoári nájdeme ale aj nezameniteľné dizajnové dekorácie, ktoré interiéru dodajú tú pravú iskru. Značka, samozrejme, nezabúda ani na ohľad na životné prostredie. Obľúbený a akčný tovar Sivý príručný stolík Kave Home je k dispozícii jednoducho tu na stránkach v rubrike záhradné odkladacie stolíky! Teraz kúpite parádne kusy z tejto známej rubriky za výhodné peniaze. Značka Kave Home dodáva svojim zákazníkom veľmi kvalitný sortiment. Ponuka platí do vypredania zásob. Ale to nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac. U nás totiž nájdete ďalšie produkty od dodávateľa Kave Home. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a žiadaný produkt Sivý príručný stolík Kave Home Melano od spoľahlivej značky Kave Home ľahko môžete zohnať aktuálne za úžasnú cenu! Práve teraz za cenu 299 EUR.