Sivý odvíjač lepiacej pásky Leitz Cosy

Je lepiaca páska vaším nerozlučným kancelárskym spoločníkom? To vám zaručene príde vhod praktický odvíjač, ktorý môžete mať vždy poruke a... viac informácií »
Sivý odvíjač lepiacej pásky Leitz Cosy
Značka: Leitz
15,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Je lepiaca páska vaším nerozlučným kancelárskym spoločníkom? To vám zaručene príde vhod praktický odvíjač, ktorý môžete mať vždy poruke a...

Je lepiaca páska vaším nerozlučným kancelárskym spoločníkom? To vám zaručene príde vhod praktický odvíjač, ktorý môžete mať vždy poruke a účinne si uľahčiť prácu.

Tento pomocník od značky Leitz je určený pre pásky do šírky 19 mm a dĺžky 33 mm. Hladké a rýchle rezanie pásky zaručuje mimoriadne kvalitný a ostrý nôž a stabilná základňa. Po použití nezostanú na stole žiadne nežiaduce odrezky. Súčasťou balenia je aj lepiaca páska.

Značka Leitz získala za kúsky z tejto kolekcie v roku 2021 cenu za produktový a komunikačný dizajn Red Dot Design Award.

Unikátny a obľúbený produkt Sivý odvíjač lepiacej pásky Leitz od populárnej značky Leitz pohodlne nakúpite v súčasnosti naozaj lacno! Kúpiť teraz za 15,99 EUR.