Sivý obojstranný koberec Hanse Home Duo, 160 x 230 cm

Mäkké, ľahko sa udržujú a v prípade potreby ich môžete jednoducho obrátiť. Také sú koberce z kolekcie Duo, ktoré sú vyrobené z kombinácie 80 %... viac informácií »
Sivý obojstranný koberec Hanse Home Duo
Značka: Hanse Home
124 EUR
Kúpiť v e-shope »
Mäkké, ľahko sa udržujú a v prípade potreby ich môžete jednoducho obrátiť. Také sú koberce z kolekcie Duo, ktoré sú vyrobené z kombinácie 80 %...

Mäkké, ľahko sa udržujú a v prípade potreby ich môžete jednoducho obrátiť. Také sú koberce z kolekcie Duo, ktoré sú vyrobené z kombinácie 80 % bavlny a 20 % polyesteru pre čo najlepšie výsledné vlastnosti.
Unikátny a žiadaný tovar Sivý obojstranný koberec Hanse Home Duo, 160 x 230 cm ide získať ešte tu na stránkach v populárnej rubrike koberce. Vyberte si úplne nové produkty z tejto známej sekcie za výpredajovú cenu. Máme toho pre vás viac, máme v ponuke tiež ďalší tovar od výrobcu Hanse Home. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Predná značka Hanse Home má k dispozícii špičkový tovar

Často vyhľadávaný tovar Sivý obojstranný koberec Hanse Home Duo, 160 od renomovaného dodávateľa Hanse Home možno nájsť na našich stránkach teraz lacno! Výhodne za 124 EUR.