Sivý koš na bielizeň Bigso Box of Sweden Bin, 69 l

Kôš na textil od Bigso Box of Sweden môžete použiť na uskladnenie použitej bielizne alebo ako organizér na hračky či textil. Je vyrobený z odolného... viac informácií »
Sivý koš na bielizeň Bigso Box of Sweden Bin
Kôš na textil od Bigso Box of Sweden môžete použiť na uskladnenie použitej bielizne alebo ako organizér na hračky či textil. Je vyrobený z odolného...

Kôš na textil od Bigso Box of Sweden môžete použiť na uskladnenie použitej bielizne alebo ako organizér na hračky či textil. Je vyrobený z odolného polyesteru a pevne drží tvar, takže ho môžete nechať stáť v priestore. Dve praktické rukoväte umožňujú jednoduchú manipuláciu. Výrobok možno kedykoľvek zložiť a ušetriť tak miesto.

Rozmery v zloženom stave: 33 x 45 x 5 cm.Obľúbený a akčný produkt Sivý koš na bielizeň Bigso Box of Sweden Bin, môžete zaobstarať bezstarostne na našom webe umiestnený v kategórii koše na bielizeň! Preskúmajte ešte ostatné produkty z tejto rubriky za super ceny! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, preskúmajte u nás tiež ďalšie preverené kúsky od značky Bigso Box of Sweden. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Veľa žiadaný výrobok Sivý koš na bielizeň s pečaťou kvality značky Bigso Box of Sweden pohodlne nakúpite tu teraz práve extra so zľavou. Vo skvelej akcii za 25,90 EUR.