Sivý kompaktný organizér na koreniny Joseph Joseph DrawerStore

Kompaktný organizér na koreničky je, trúfame si tvrdiť, objav storočia. Pre malé kuchyne či garsónky s kuchynským kútom znamenitý pomocník.... viac informácií »
Sivý kompaktný organizér na koreniny Joseph Joseph DrawerStore
Značka: Joseph Joseph
11 EUR13 EUR Zľava -15%
Kúpiť v e-shope »
Kompaktný organizér na koreničky je, trúfame si tvrdiť, objav storočia. Pre malé kuchyne či garsónky s kuchynským kútom znamenitý pomocník....

Kompaktný organizér na koreničky je, trúfame si tvrdiť, objav storočia. Pre malé kuchyne či garsónky s kuchynským kútom znamenitý pomocník. Prečo? Odpoveď je veru ľahká. Vďaka ukladaniu koreničiek pod uhlom lepšie využíva priestoru v šuplíku. Zároveň budete mať nad svojím korením vždy prehľad a ľahko nájdete to, po ktorom práve túžite.

Organizér je dodávaný prázdny – bez koreničiek. Uložiť doň môžete bežné koreničky (okrúhleho aj kubického tvaru) s priemerom menším ako 4,5 cm. Spodná časť je vybavená protišmykovou základňou zabraňujúcou posunu pri otváraní a zatváraní úložného priestoru. Organizér sa vojde do každej zásuvky s výškou minimálne 8 cm. Tento kvalitný a žiadaný produkt Sivý kompaktný organizér na koreniny ide získať v pohode tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej kategórii doplnky do kuchyne! Zaobstarajte si kvalitné kusy z tejto známej kategórie za rozumné peniaze. U nás toho nájdete oveľa viac, máme v ponuke však tiež viac osvedčených výrobkov od dodávateľa Joseph Joseph. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Obľúbený dodávateľ Joseph Joseph vás a vašich blízkych obohatí o vynikajúce výrobky Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke!

Tento kvalitný a žiadaný tovar Sivý kompaktný organizér na koreniny Joseph Joseph DrawerStore od značky s dobrým menom Joseph Joseph je možné kúpiť ešte dnes výhodne! Na našej stránke za 11 EUR.