Sivý koberec Vitaus Hugo, 120 x 180 cm

Výrazný koberec Vitaus je ideálnym doplnkom pre interiéry v modernom industriálnom štýle. Vášmu domovu dodá jedinečný a osobitý nádych.... viac informácií »
Sivý koberec Vitaus Hugo
Značka: Vitaus
61,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Výrazný koberec Vitaus je ideálnym doplnkom pre interiéry v modernom industriálnom štýle. Vášmu domovu dodá jedinečný a osobitý nádych....

Výrazný koberec Vitaus je ideálnym doplnkom pre interiéry v modernom industriálnom štýle. Vášmu domovu dodá jedinečný a osobitý nádych.

Poznámka: výsledné rozprestretie vzoru sa môže líšiť v závislosti od rozmeru koberca. Všetky veľkosti sú vyrobené z rovnakej textílie, motív preto nie je prispôsobený proporciám konkrétneho kusu.Zaujímavý produkt Sivý koberec Vitaus Hugo, 120 x 180 cm môžete dostať ľahko tu a teraz na našom webe v kategórii koberce! Máme pre vás akčné produkty z našej rubriky za super peniaze! Možno ale hľadáte niečo iné, prichystali sme toho pre vás viac! Máme v ponuke však tiež viac skvelého tovaru od značky Vitaus. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca Vitaus vám ponúka vynikajúce produkty.

Tento neodolateľný produkt Sivý koberec Vitaus Hugo, 120 od značky s dlhou históriou Vitaus jednoducho môžete získať práve tu vo výhodnej akcii. Lacno za 61,90 EUR.