Sivý koberec Vitaus Hali Geometrik, 80 × 150 cm

Nebaví vás neustále dávať koberec do čistiarne? Vyriešte to kobercom Vitaus! Takým, ktorý je vysokoodolný, možno ho prať na 30 °C a je... viac informácií »
Sivý koberec Vitaus Hali Geometrik
Značka: Vitaus
44,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Nebaví vás neustále dávať koberec do čistiarne? Vyriešte to kobercom Vitaus! Takým, ktorý je vysokoodolný, možno ho prať na 30 °C a je...

Nebaví vás neustále dávať koberec do čistiarne? Vyriešte to kobercom Vitaus! Takým, ktorý je vysokoodolný, možno ho prať na 30 °C a je protišmykový. Takúto kombináciu len ťažko nájdete, ale Vitaus to vie!

Koberce tejto značky sú vyrobené z mikrovlákien polyamidu, vďaka čomu toho veľa vydržia. Hodia sa tak aj na miesta, ktoré sú pod veľkou záťažou ako kuchyne alebo chodba. Ale rovnako tak ich môžete dať pod kávový stolík, pohovku alebo napríklad k posteli.

Poznámka: výsledné rozprestretie vzoru sa môže líšiť v závislosti od rozmeru koberca. Všetky veľkosti sú vyrobené z rovnakej textílie, motív preto nie je prispôsobený proporciám konkrétneho kusu.Vysoko kvalitný tovar Sivý koberec Vitaus Hali Geometrik, máte možnosť kúpiť jednoducho na našich stránkach v populárnej kateogrii koberce! Teraz môžete kúpiť nové výrobky zo spomínanej sekcie za internetové ceny!

Tento exkluzívny kus Sivý koberec Vitaus Hali od značky s dlhou tradíciou Vitaus pohodlne získate tady teraz za skvelú cenu! Ponuky od 44,90 EUR.