Sivý koberec Universal Yen One, 200 x 290 cm

Aké vlastnosti sú pre vás kľúčové pri výbere toho pravého koberca do interiéru? Značka Universal kladie dôraz nielen na moderný dizajn, ale aj... viac informácií »
Sivý koberec Universal Yen One
Značka: Universal
319 EUR
Kúpiť v e-shope »
Aké vlastnosti sú pre vás kľúčové pri výbere toho pravého koberca do interiéru? Značka Universal kladie dôraz nielen na moderný dizajn, ale aj...

Aké vlastnosti sú pre vás kľúčové pri výbere toho pravého koberca do interiéru? Značka Universal kladie dôraz nielen na moderný dizajn, ale aj vysokú funkčnosť.

Kolekcia Yen sa vďaka polypropylénovému materiálu môže pýšiť ako vysokou odolnosťou proti oderu, tak i antistatickými vlastnosťami. Skvele sa navyše hodí aj do miestností, v ktorých sa nachádza podlahové kúrenie.
Kvalitný produkt Sivý koberec Universal Yen One, 200 x 290 cm môžete nakúpiť aktuálne tu a teraz na našich stránkach v populárnej kateogrii koberce! Pripravili sme podobné produkty zo spomínanej rubriky na pár kliknutí. Obľúbená značka zákazníkov Universal dlhodobo vyrába skvelé výrobky. Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu!

Výnimočný a žiadaný tovar Sivý koberec Universal Yen One, 200 x 290 od dodávateľa so skvelou povesťou Universal zaobstaráte ešte dnes za mimoriadne nízku cenu! Lacno za cenu 319 EUR.