Sivý koberec Universal Loft, 200 x 290 cm

Jednoduchosť, ktorá nikdy nesklame. Týmto sa riadi kolekcia Loft, ktorá v sebe nesie surovú eleganciu pastelových a dymových farieb. Jednofarebné... viac informácií »
Sivý koberec Universal Loft
Značka: Universal
229 EUR
Kúpiť v e-shope »
Jednoduchosť, ktorá nikdy nesklame. Týmto sa riadi kolekcia Loft, ktorá v sebe nesie surovú eleganciu pastelových a dymových farieb. Jednofarebné...

Jednoduchosť, ktorá nikdy nesklame. Týmto sa riadi kolekcia Loft, ktorá v sebe nesie surovú eleganciu pastelových a dymových farieb. Jednofarebné prevedenie bez vzorovania je skvelou voľbou do triezvych moderných interiérov, hodí sa však aj do honosného glamour štýlu. Vie zapadnúť aj do industriálneho štýlu, inšpirovaného atmosférou mestských ulíc.

Povrch je vyrobený z polyesteru, ktorý je typický svojím elegantným leskom a mäkkosťou príjemnou pre bosú nohu. Je tiež vhodný pre alergikov, pretože nezachytáva prach. Spodná strana je zhotovená z tkaného vinylu, ktorý je mimoriadne odolný a zároveň je protišmykový.

Značka Universal dbá na rešpekt k prírode a tomu podriaďuje svoje produkčné procesy, ktoré sú udržateľné a previazané recykláciou.

Poznámka: koberec je vhodný aj na vyhrievané podlahy. Kvalitný produkt Sivý koberec Universal Loft, máte možnosť nájsť okrem iného tu u nás zaradený v kategórii koberce. Teraz môžete získať zľavnené kusy z tejto rubriky za výborné peniaze. Významný dodávateľ Universal pre svojich zákazníkov poskytuje špičkové produkty. Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme.

Tento dizajnový produkt Sivý koberec Universal Loft, 200 od popredného výrobcu Universal ľahko nájdete tu teraz práve výhodne. Výhodne za super cenu 229 EUR.