Sivý koberec Universal Lino Grey, 160 x 230 cm

Kolekcia Lino je pretkaná silou prírodných materiálov v kombinácii s lesklým polyesterom, ktorý je mimoriadne príjemný pre bosú nohu. Okrem kvality... viac informácií »
Sivý koberec Universal Lino Grey
Značka: Universal
124 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kolekcia Lino je pretkaná silou prírodných materiálov v kombinácii s lesklým polyesterom, ktorý je mimoriadne príjemný pre bosú nohu. Okrem kvality...

Kolekcia Lino je pretkaná silou prírodných materiálov v kombinácii s lesklým polyesterom, ktorý je mimoriadne príjemný pre bosú nohu. Okrem kvality spracovania v sebe nesie tento kúsok aj estetickú potechu. Stavia na minimalizmus a prirodzené zemité farby. Koberec potom dodá miestnosti dotyk výberového štýlu, ktorý interiér ozvláštni aj vizuálne zjednotí.

Je vyrobený zo zmesi polyesteru a viskózy, čo zaručuje odolnosť, elegantný vzhľad i jemnosť povrchu. Polyester je zároveň vhodný pre alergikov, viskóza má zase pre zmenu antistatické vlastnosti. Spodná časť je 100 % bavlnená.

Značka Universal dbá na rešpekt k prírode a tomu podriaďuje svoje produkčné procesy, ktoré sú udržateľné a previazané recykláciou.

Poznámka: koberec je vhodný aj na vyhrievané podlahy.Exkluzívny kus Sivý koberec Universal Lino Grey, 160 x 230 cm je dostupný priamo na webe v známej sekcii koberce. Vyhľadajte si ďalšie produkty v spomínanej rubrike za skvelú cenu. Prichystali sme toho pre vás viac, u nás v ponuke nájdete viac osvedčeného tovaru značky Universal. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Populárna značka v očiach zákazníkov Universal vám ponúka skvelý sortiment

Úplne jedinečný produkt Sivý koberec Universal Lino od top značky Universal ľahko nájdete bezpečne online za neuveriteľne nízku cenu. Výhodne za cenu 124 EUR.